Kuchyňa

Zhotovíme Vám kuchyňu na mieru podľa Vašich predstáv. Dokážeme dodať najrozličnejšie materiály a vyhovieť aj veľmi špecifickým požiadavkám.

Ak patríte k nadšencom jednoduchosti,  máme v ponuke množstvo návrhov na moderné  kuchyne. V súčasnosti sú „in“ predovšetkým jednoduché a čisté línie, vysoko lesklé materiály a bez úchytkové systémy. Ale je to len Vaša kuchyňa a je len na Vás, čo Vám prirastie k srdcu. Pomôžeme Vám vybrať farebnú kombináciu podľa Vašich predstáv, či už pôjde o bielu, krémovú, cappuccinovú alebo o metalické odtiene (graphite, antracit), ktoré sú momentálne veľmi vyhľadávané. Začínajú sa opäť vracať kombinácie týchto farieb s drevodekorom – hlavne kombinácie so svetlým drevom, ktorý kuchyňu „pocitovo zjemní“.

Ak by ste sa rozhodli pre vysoký lesk, ktorý je stále v kuchyniach „trendy“, máme pre Vás širokú ponuku. Vysokolesklé úpravy sa často používajú v kombinácii so sklom, či brúseným hliníkom, prípadne sa dopĺňajú antracitovými plochami v matnej verzii, takže je len na Vás, pre ktorú kombináciu sa rozhodnete. Jednoznačným hitom sú zapustené úchytky, ktoré sú súčasťou vrchných hrán dvierok.

Priložené fotky sú len príkladmi a radi vyhovieme Vašim špecifickým požiadavkám.

 

Vnútorné vybavenie kuchyne 

Ponúkame vynachádzavé technické riešenia vnútorného priestoru, ktoré pridávajú kuchyni na praktickosti. Zväčšujú využitie priestoru, určujú presné miesto každého predmetu, zvyšujú komfort pri otváraní a zatváraní a predlžujú životnosť kuchyne. Neodmysliteľnou súčasťou zásuviek sú organizéry, ktoré vymedzujú presné a pevné miesto pre drobné kuchynské náradie, ale aj pre taniere či PET fľaše. Ťažké hrnce nájdu priestor v spodných častiach linky. Umiestnenie plechov a foriem na pečenie je logicky v blízkosti pečúcej rúry. Postačí rozhodnúť sa pre dizajn a pohyb po kuchyni sa stane pre Vás jednoduchší a plynulejší.

Pracovná doska
 
Vyrábame moderné kuchyne s dlhou životnosťou , a preto sme stavili na pevnosť a odolnosť materiálov. Ich výška sa môže prispôsobiť. Nenáročným riešením sú lamináty, ktoré sú menej finančne náročné trvácnejším materiálom sú však kompozitné zmesi známe pod označením „umelý kameň“. To umožňuje perfektné využitie aj pri neobvyklých dizajnérskych riešeniach.

Samozrejme, pre úplnosť objednávky Vám vieme zabezpečiť drez, jedno alebo dvojitý, chladničku a iné elektrospotrebiče.

Priložené fotky sú len príkladmi a radi vyhovieme Vašim špecifickým požiadavkám.

kuchyna
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1
kuchyna1