Vstavané skrine a šatníky     

 

Modernizácia bytov a iných priestorov Vás núti hľadať praktickejšie, lacnejšie, ale predovšetkým Vám ušité na mieru spôsoby využitia priestoru, čo vstavané skrine jednoznačne sú. Variabilný systém pre vstavané skrine sa skladá z dvoch hlavných častí. Jednou z nich sú zvislé posuvné, alebo otváracie dvere a druhú časť tvorí policový systém na mieru. S posuvnými dverami získate takmer na každom mieste priestor s veľkým  potenciálom úložných plôch. Vstavaná skriňa na mieru je ideálnym riešením pre Vašu spálňu, predsieň či kanceláriu, pretože v porovnaní s bežnými skriňami získate až o polovicu viac úložného priestoru vo forme zásuviek, políc, šatňových tyčiek. Vaša vstavaná skriňa na mieru nemusí vychádzať z nutnosti získať úložný priestor, môže sa stať taktiež samostatnou, osobitou a harmonickou súčasťou Vášho bytu. Vstavaná skriňa má byť na mieru nielen danému priestoru, ale aj Vašim potrebám, preto vnútorné vybavenie si môžete prispôsobiť podľa svojej potreby.  Vďaka premysleným doplnkom získate pohodlie a prehľad vo svojich veciach.

Čo sa doplnkov týka, tak police sú určite základom všetkých skríň. Dajú sa nastaviť do požadovaných polôh podľa vecí, ktoré budete do skríň ukladať. Vyrábajú sa v rôznych hrúbkach a v ľubovoľných rozmeroch. Výhodouje variabilita a ľahká údržba. Ďalej neodmysliteľnou časťou sú zásuvky. Hodia sa hlavne na uskladnenie drobnejších vecí, ako napríklad na spodnú bielizeň. Zásuvka Vám umožní mať perfektný prehľad o veciach. Vyrábame ich v rôznych rozmeroch skoro bez obmedzenia.

Do Vašej novej skrine Vám dokážeme zaistiť ľubovoľné doplnky podľa Vášho priania. Každá vec má svoje miesto a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší spôsob jeho uloženia.

Priložené fotky sú len príkladmi a radi vyhovieme Vašim špecifickým požiadavkám.

vstavane skrine
vstavane skrine